Розробка рекламної компанії в інтернеті (за матеріалами Київського національного торгівельно-економічного університету )

Необхідність розробки стратегії і механізмів формування іміджу закладів вищої освіти обумовлена зміною ролі освіти в життєдіяльності українського суспільства на початку XXI ст. Очевидною стала вимога використання нових підходів і методів у підвищенні престижу навчальних закладів, обумовлена тим, що суспільні відносини впливають на умови функціонування і визначають не лише рівень і якість освіти, а й розвиток країни в національному та загальносвітовому контексті. Роль реклами в інтернеті особливо зростає в умовах ринкової економіки, конкурентного середовища, підвищення зацікавленості молодих людей до інтернет-ресурсів та соціальних мереж, які стали майданчиками для спілкування та вибору товарів та послуг, в тому числі й освітніх. Адміністрації та колективи ВНЗ, які мислять стратегічно, намагаються використовувати сучасні технології управління, що підвищують потенціал ВНЗ, їхню конкурентоспроможність, грантові програми, замовлення з боку роботодавців тощо. Однією з таких технологій є інтернет-реклама, що активно застосовується різними організаціями, в тому числі ВНЗ. Питання про рекламу у сфері вищої освіти, створення і реалізацію інтернет-технологій в інтересах формування іміджу ВНЗ, його постійного агрегування в просторі повсякденності сучасного суспільства є надзвичайно актуальним, але недостатньо розробленим. Система вищої освіти країни також потребує теоретичного осмислення цих проблем та їх практичного вирішення. Отже, актуальність дослідження полягає у тому, що з посиленням конкуренції між ВНЗ на ринку освітніх послуг, в умовах якої йде реалізація планів розвитку, учбові заклади повинні розробляти і впроваджувати сучасні комунікаційні технології. Мета випускної кваліфікаційної роботи - розробити заходи для покращення рекламної діяльності для Київського національного торговельно-економічного університету в мережі Інтернет. Для досягненняданоїмети булипоставленітакізавдання: 1) проаналізувати діяльність КНТЕУ на ринку освітніх послуг; 2) оцінити ефективність рекламної діяльності КНТЕУ на сайті та в соціальних мережах; 3) розробити рекомендації для вдосконалення рекламної діяльності КНТЕУ в мережі Інтернет; 4) розробити проект рекламних матеріалів для просування освітніх послуг КНТЕУв інтернеті та оцінити його ефективність. Об’єктом дослідження єрекламнадіяльність КНТЕУ в інтернеті. Предметом дослідження є практичні аспекти рекламної діяльності КНТЕУ на офіційному сайті та в соціальних мережах. Методи наукового дослідження, які використовувались під час написання випускної кваліфікаційної роботи:дедукція, індукція,аналіз і синтез, аргументація, абстрагування, системний підхід, які базуються на загальних економічних станах щодо суті та вимог до проведення маркетингових досліджень. В процесі дослідження використовувалися традиційні способи і прийоми економічного аналізу (табличний, порівняння, угрупування, графічний). Основу дослідження складають наукові праці вітчизняних і зарубіжних учених по вищевикладеній проблематиці; нормативні внутрішні документиКНТЕУ, інформація на офіційному сайті КНТЕУ та мережах, доступні в інтернеті.