dc.contributor.authorБородай Євген
dc.date.available2024-09-05T07:52:48Z
dc.date.issued2020
dc.descriptionВИПУСКНА КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА
dc.description.abstractАктуальність дослідження. Громадський проект «Бюджет участі» - це ефективний проект з поліпшення коледжу, його безпосередньої діяльності, управління, ресурсного забезпечення, а так само оновлення фізкультурного залу. Створення ефективного шкільного середовища є невід'ємною частиною інституту. Сьогодні основним завданням шкіл є сприяння психічному, моральному, емоційному і фізичному розвитку особистості з використанням різних методів навчання. В останнє десятиліття освітня політика спрямована на створення та впровадження варіаційної освіти. З цією метою було створено кілька навчальних закладів. Для повного спектру цілей і завдань більшість з них реалізують освічену функцію «знання». Орієнтація на отримання наукових, соціальних і професійних знань в освітньому процесі затьмарила багато важливих проблем у вихованні сучасної дитини. Але інший підхід можливий для реалізації ідеї мінливості факультету, яку ми розглянули в дослідженні. В Україні наукові дослідження з проблематики «Бюджету участі» почалися з 2015 року, коли реальністю стала практика його запровадження у нашій країні. Варто зазначити, що ця тематика знаходиться у полі зору фахівців різних галузей науки.Проблематику «Бюджету участі» досліджує велика кількість як вітчизняних, так і зарубіжних фахівців, серед яких: Ш. Бланкарт, Х. Гілман, І. Кабаннес, Р. Масґрейв, Дж. Стігліц , Г. Л. Тенасе, А. Бояр, О. Волохов, О. Дем’янчук, О. Кириленко, О. Крилова, В. Писаренко та ін. Об’єктом дослідження є процес розроблення громадського проекту «Бюджет участі» за матеріалами коледжу №272 ім В. О. Сухомлинського у місті Києві Предметом дослідження є теоретичні та прикладні аспекти громадського проектування в Україні. 4 Мета дослідження - вивчення теоретичних засад розроблення громадського проекту «Бюджет участі» та його розроблення за матеріалами коледжу №272 ім В.О. Сухомлинського у місті Києві.
dc.identifier.urihttps://ur.knute.edu.ua/handle/123456789/407
dc.publisherКНТЕУ
dc.titleРОЗРОБЛЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ПРОЕКТУ “БЮДЖЕТ УЧАСТІ” (ЗА МАТЕРІАЛАМИ КОЛЕДЖУ №272 ІМ В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО У МІСТІ КИЄВІ)
dc.typeOther